Šiuo metu taikomi specialūs pasiūlymai implantacijai, burnos higienai ir dantų balinimui “Philips Zoom” sistema

Burnos higiena

burnos higiena

Burnos higiena

Akcija

Šiuo metu burnos higienai taikoma speciali kaina tik 59 EUR + nemokama profilaktinė dantų būklės patikra.

Profesionali burnos higiena atliekama norint kuo ilgiau išsaugoti sveikus dantis, gražią šypseną ir gerą burnos kvapą. Burnos higieną rekomenduojama atlikti du kartus per metus. Reguliari burnos higiena odontologijos klinikoje sumažina dantų karieso ir periodonto ligų riziką. Taip pat dantų higieną būtina atlikti prieš bet kokią dantų gydymo procedūrą!

Požymiai bylojantys, kad jums reikalinga burnos higiena:

 • Valantis dantis kraujuoja dantenos;
 • Dantenų jautrumas;
 • Juodos pigmentinės apnašos ant dantų paviršiaus;
 • Dantų higiena paskutinį kartą buvo atlikta prieš daugiau nei metus;
 • Blogas burnos kvapas.

Kaip atliekama profesionali burnos higiena:

Dantų higiena prasideda nuo dantų ir dantenų įvertinimo būklės. Procedūros metu yra naudojamas ultragarsinis skaleris, kuris pašalina virš dantenų ir po jomis susikaupusius dantų akmenis ir minkštą bakterinį apnašą. Podanteniniai akmenys, esantys giliai dantenų kišenėse, nuvalomi specialiais periodontologiniais instrumentais – kiuretėmis. Kitaip sakant – vyksta giluminis dantų akmenų valymas bei šalinimas.

Dantų apnašų valymas su Air-flow – dantų poliravimo sistema, ši tausoja dantų paviršius ir dantenas, taip pat labai efektyviai pašalina ant dantų susikaupusį tamsios spalvos pigmentines apnašas, kurios susidaro nuo rūkymo, juodos arbatos, kavos ar kitų dažančių maisto produktų, todėl po dantų higienos dantys pašviesėja. Esant jautriems dantims dedama gelio aplikacija, kuri mažina dantų jautrumą.

Burnos higienistė visiems pacientams patars ir juos apmokys, kaip reikia kokybiškai valytis dantis ir prižiūrėti burnos ertmę, parinks tinkamas individualios burnos higienos priemones.

Burnos higiena atliekama nėščioms moterims (būtina pasitarti su gyd. ginekologu) ir vaikams.

Higieninis dantų valymas yra neatsiejamas sveikų dantų požymis, kviečiame užsiregistruoti konsultacijai ir pasirinkti tinkamą laiką šiai procedūrai atlikti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Burnos higiena – tai specialios procedūros, kurios skirtos palaikyti tinkamą dantų sveikatą. Jos apima tokius veiksmus kaip dantų apnašų ir akmenų šalinimas, gydomųjų medžiagų taikymas, dantų paviršiaus poliravimas ir kiti specialisto atliekami veiksmai. Be to, IMI odontologijos klinikoje pacientai yra mokomi individualios burnos higienos taisyklių, kaip tinkamai prižiūrėti savo dantis namuose ir palaikyti jų sveikatą.

 1. Dantų akmenų valymas: Procedūros metu naudojamas ultragarsinis skaleris, kuris pašalina virš dantenų ir po jomis susikaupusius dantų akmenis ir minkštą bakterinį apnašą. 

 2. Podanteniniai akmenys: Jei akmenys yra giliai dantenų kišenėse, juos valome naudojant specialius periodontologinius instrumentus, vadinamus kiuretėmis. Taip užkertame kelią dantenų ligoms.

 3. Air-Flow poliravimas: Ši sistema naudojama dantų paviršiaus švarinimui ir poliravimui. Technologija ne tik pašalina dantų paviršiuje esančias dėmes ir bakterines apnašas, bet taip pat efektyviai šalina tamsias pigmentines apnašas, kurios gali susidaryti nuo rūkymo, juodos arbatos, kavos ar kitų dažančių maisto produktų vartojimo. 

Burnos higienos trukmė priklauso nuo ertmės būklės – kiek yra susikaupusių apnašų bei akmenų. Jei jūsų burnos būklė yra gera, tai dantų apnašų valymas ir dantų akmenų šalinimas gali užtrukti apie valandą. Tačiau, esant prastesnei burnos būklei su daugiau susikaupusių apnašų ir akmenų, procedūra gali užtrukti iki 90 minučių.

Vienas burnos higienos vizitas kartu su ultragarsiniu skalieriu ir Air-flow poliravimu kainuoja 60-75€.

Kainoraštis

 • Burnos higienos procedūra (vienas vizitas) (su ultragarsiniu skaleriu ir poliravimas Air – flow metodu)60 – 75€
 • Ofisinis balinimas (Philips Zoom)299€
 • Dantų balinimas kapomisnuo 180€