Šiuo metu taikomi specialūs pasiūlymai implantacijai, burnos higienai ir dantų balinimui “Philips Zoom” sistema

Estetinis plombavimas

estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – viena dažniausiai atliekamų estetinės odontologijos procedūrų pacientams, norintiems išsvajotos šypsenos. Estetinio dantų plombavimo metu galima atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus dantis. Taip pat šios procedūros metu galima koreguoti spalvą bei formą, atkuriamas ne tik estetinis danties vaizdas, bet ir jo funkcionalumas.

Prireikus estetinis plombavimas gali būti atliktas siekiant suvienodinti dantų proporcijas ir pašalinti tarp jų esančius tarpus. Tai ypač svarbu priekiniams dantims, kai pacientai su ryškiais tarpeliais dažnai patiria diskomfortą kasdieniame gyvenime jam yra reikalingas priekinių dantų estetinis plombavimas.

Dantų estetika šiuos ir daugiau defektų gali greitai ir neskausmingai ištaisyti.

Kada reikalingas estetinis plombavimas?

  • Netenkina senų plombų spalva ir forma;
  • Jeigu dantys yra pažeisti ėduonies ar yra pastebėtas nudilimas, nuskilimai;
  • Kai jūsų netenkina tarpai tarp dantų;
  • Jei patyrėte dantų traumų.

Kodėl verta rinktis estetinį dantų plombavimą?

Estetinio plombavimo procedūros metu pašalinamas ėduonies pažeistas danties audinys. Taip išsaugoma didžioji dalis sveikų danties audinių ir užkertamas kelias dantų kariesui.

Dėl naudojamų aukščiausios kokybės medžiagų galima išgauti gražų ir estetišką vaizdą. Estetinis plombavimas yra skirtas tiems atvejams, kai dar galima gražią ir estetišką šypseną sukurti dantų plombos pagalba, be protezavimo.

Vieno vizito metu galima estetiškai atstatyti vieną ar kelis dantis. Prieš procedūrą yra būtina gydytojo konsultacija. Užsiregistruokite vizitui jau šiandien.

Dažniausiai užduodami klausimai

Estetinis plombavimas yra šiuolaikiškas būdas atkurti jūsų norimą dantų formą, spalvą, funkcionalumą bei palaikyti burnos ertmės sveikatą.

Estitinio plombavimo kainos priklauso nuo danties vietos jūsų burnoje. Vieno danties estetinis plombavimas kainuoja tarp 120 ir 140€.

Pirmas dienas po estetinio dantų plombavimo procedūtos pasistenkite nerūkyti, nevartoti dažančių maisto produktų kaip kava ar raudonasis vynas. Kaip ir įprasta skirkite ypatinga dėmėsį savo burnos ertmės higienai, reguliariai lankykites pas odontologijos klinikoje (bent keletą kartų per metus).

Estetinis plombavimas prieš/po

Kainoraštis

  • Estetinis vieno danties plombavimas150 – 170€