Šiuo metu taikomi specialūs pasiūlymai implantacijai, burnos higienai ir dantų balinimui “Philips Zoom” sistema

Endodontija

endodontija

Endodontija

Endodontija arba endodontinis gydymas – tai sritis, susijusi su dantų pulpos bei šaknų tyrimu ir gydymu. Endodontinis gydymas reikalingas tuomet, kai danties pulpa (danties nervas) dėl įvairių priežasčių infekuojasi ir joje prasideda uždegimas, tuomet yra reikalingas dantų kanalų gydymas.

Neretais atvejais nervo uždegimas sukelia dantų skausmus, danties jautrumą, patamsėjimą. Uždegimas gali prasidėti dėl gilios kariozinės ertmės, antrinio karieso po plomba, danties įskilimų, traumų ir kitų priežasčių.

Endodontija gali būti reikalinga ir tuomet, kai seniau atliktas dantų šaknų kanalų gydymas buvo nekokybiškas arba atliktas ne iki galo. Tokiu atveju dantų kanalų gydymas bus reikalingas antrą kartą.

Kada reikalinga dantų kanalų endodontija?

 • Ūmus danties skausmas, praeinantis tik vaistų pagalba arba nepraeinantis visai;
 • Sukandus atrodo, kad dantis pakeltas;
 • Reaguoja į karštą dirgiklį ir ilgai nepraeina;
 • Danties patamsėjimas;
 • Minkštųjų audinių patinimas danties vietoje;
 • Fistulės (pūlinio) atsiradimas.

Kaip vyksta endodontinis gydymas?

Diagnostika – pirmiausia mes atliksime danties rentgeno nuotrauką ir diagnostinius veiksmus, kurie mums leis nustatyti, ar jums reikalingas dantų kanalų endodontinis gydymas.

Procedūradantų kanalų gydymo metu nervas bus pašalinamas, atliekamas dantų kanalų valymas ir užpildymas specialia medžiaga. Visos procedūros yra atliekamos per du-tris vizitus, kartais gali užtrukti ir ilgiau. Tai priklauso nuo pažeidimo lygio. Dantų kanalų gydymas nėra “greita” procedūra, nes labai svarbu ją atlikti itin kruopščiai.

Plombavimas arba protezavimas – baigus endodontinį kanalų gydymą, yra atliekamas pačio danties plombavimas arba protezavimas. Tolimesnis danties gydymas priklauso nuo to, kiek yra likusių natūralių jūsų danties audinių.

Kokybiškas endodontinis gydymas jums gali padėti išsaugoti dantį nuo šalinimo. Nedvejokite, susisiekite nemokamai konsultacijai ir sužinokite viską apie endodontiją ir kiek jums gali kainuoti danties kanalo gydymas.

endodontinis gydymas

Dažniausiai užduodami klausimai

Endodontija arba endodontinis gydymas – tai sritis, susijusi su dantų pulpos bei šaknų tyrimu ir gydymu. Šis gydymas yra reikalingas tuomet kai danties nervas infekuojasi ir prasideda uždegimas.

Danties kanalų valymas ir gydymas kainuoja įvairiai, priklausomai nuo pažeistų šaknies kanalų skaičiaus, esamos būklės ir reikalingo darbų sudėtingumo. Susisiekite su mumis, galėsime patikslinti kainą jūsų atvejui.

Laiku nepradėtas dantų kanalų gydymas gali sukelti rimtų uždegiminio pobūdžio komplikacijų ir sveikatos problemų. Netgi įmanoma netekti dantų.

Endodontinus dantų kanalų gydymas nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Kaip ir įprasta būtina nuosekli burnos higiena bei reguliarus lankymasis pas odontologą.

Kainoraštis

 • Skubi pagalba40€
 • Danties šaknies vieno kanalo “endodontinis” gydymas80€
 • Vienašaknio danties kanalo “endodontinis” gydymas100€
 • Danties šaknies vieno kanalo “endodontinis” pergydymas80 – 90€
 • Papildomas kalcio keitimas kanalų gydymo metu40€
 • Vidinis danties balinimas pirminis/pakartotinas40 / 30€