Šiuo metu taikomi specialūs pasiūlymai implantacijai, burnos higienai ir dantų balinimui “Philips Zoom” sistema

Dantų laminatės

dantų laminatės

Dantų laminatės

Dantų laminatės (dantų venyrai) yra itin plonos porceliano plokštelės, kurios yra pritvirtinamos prie danties paviršiaus. Šiai procedūrai danties šlifuoti daug nereikia.

Šios laminatės dantims dažniausiai naudojamos estetiniam dantų vaizdui koreguoti: nudilusiems, nusidėvėjusiems ar patamsėjusiems dantims. Laminačių pagalba galima pašviesinti dantų spalvą, uždaryti tarpelius, koreguoti danties formą. Dantų laminatės (venyrai) atrodo estetiškiau nei plombinės medžiagos ir yra ilgaamžės.

Dantų laminatė atkartoja dantų formą, yra pritaikoma tinkama spalva ir tekstūra, tai padeda sukurti natūraliai atrodančią ir gražią šypseną;

 • Ši procedūra yra visiškai saugi;
 • Padeda sukurti natūraliai atrodančią ir gražią šypseną;
 • Dantų laminatės kaina yra 430€.
 • Susisiekite nemokamai konsultacijai, atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Estetinės dantų laminatės nerekomenduojamos, kai paciento dantys yra labai stipriai pažeisti (karieso, traumų, dantis yra daug kartų plombuotas)

Kada reikia naudoti dantų laminates?

 • Kai dantys yra ganėtinai nusidėvėję, nudilę, yra pažeisti ar nuskilę;
 • Norint pašviesinti dantų spalvą;
 • Norint panaikinti tarpus tarp dantų ar kitap koreguoti jų formą.

Kokie yra dantų laminačių privalumai?

 • Dantų laminatės (venyrai) yra ilgaamžės, laikui bėgant nekeičia spalvos;
 • Leidžia sukurti norimą dantų formą bei spalvą;
 • Itin estetiška dantų išvaizda.

Kaip vyksta ši procedūra?

Konsultacija – pirmosios konsultacijos metu gydytojas įvertina paciento dantų ir burnos būklę.

Paciento dantų paruošimas – paciento nešlifuotų dantų atspaudų nuėmimas. Vėliau dantų technikas modeliuoja, koks turėtų būti laminačių aukštis, forma, kitos ypatybės.

Modelio gaminimas – šis modelis yra padaromas iš vaško ant specialaus gipsinio dantų modelio, kad pacientas galėtų lengviau įsivaizduoti būsimą vaizdą. Aptarus galimus rezultatus su pacientu, yra ruošiamasi pačiai laminačių gamybai.

Dantų laminačių gamyba – kito vizito metu pagal pavaškuotą modelį odontologas šlifuoja dantį ir ima tikslius atspaudus laminatės gamybai. Laminates dantims gamina dantų technikas. Procedūra reikalauja ypač kruopštaus gydytojo, asistento ir dantų techniko darbo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dantų laminatės, dar kitaip -venyrai yra itin plonos porceliano plokštelės, kurios yra pritvirtinamos prie danties paviršiaus. Tikslas yra pasiekti baltą bei lygią šypseną.

Vieno danties laminatės kaina yra 430€. 

Dantų laminatės nereikalauja ypatingos priežiūros. Kaip ir visada, svarbu išlaikyti tinkamą dantų higieną bei reguliariai lankytis pas odontologą ir burnos higienistą.

Kainoraštis

 • Dantų laminatė500€