Šiuo metu taikomi specialūs pasiūlymai implantacijai, burnos higienai ir dantų balinimui “Philips Zoom” sistema

Dantų balinimas

dantų balinimas

Dantų balinimas

Akcija

Šiuo metu dantų balinimui “Philips Zoom” sistema taikoma speciali kaina 199 EUR (reguliari kaina 299 EUR). Prieš balinimą reikalinga nemokama konsultacija.

Dantų balinimas sistema „Philips Zoom“ yra vienas iš moderniausių ir saugiausių dantų balinimo būdu. Balinimo metodas yra pagrįstas deguonies molekulių gebėjimu pašalinti net ryškiausias ir patvariausias amžiaus dėmes. Sistema yra visiškai saugi ir nesukelia nepatogumų ir skausmo pacientui visos procedūros metu ir po jos.

Labai svarbu yra tai, kad Philips ZOOM! balinimo gelio vandenilio peroksido koncentracija yra 6 proc. ir tai atitinka Europos Sąjungos  2011/84/ES ir Lietuvos higienos normą 62:2003, kuria remiantis, produktai, kurių sudėtyje yra daugiau nei 6% vandenilio peroksido negali būti parduodami.

 • Dantų balinimui Zoom sistema reikalingas tik vienas vizitas;
 • Procedūra užtrunka apie 120 minučių.
 • Nepatiriamas joks dantų jautrumas ar dilgčiojimas;
 • Ši procedūra yra visiškai saugi, nepažeidžia dantų emalio bei nervų;
 • Dantys tampa baltesni 8-12 atspalvių, rezultatai trunka vidutiniškai 3 metus;
 • Lygiai tiek pat efektyvus kiek dantų balinimas lazeriu;
 • Dantų balinimo kaina Phillips Zoom sistema yra 299€. Į šią kainą papildomai įeina ir kapos palaikymui namuose.
 • Susisiekite nemokamai konsultacijai, atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Kaip veikia Philips Zoom balinimas?

Philips Zoom sistemos balinimo procedūros metu yra naudojama speciali „Philips Zoom White Speed“ lempa. Dėl ypatingos balinimo lempos ir gelio sudėties pasiekiami labai geri rezultatai net ir nenaudojant ypatingai aukštos koncentracijos vandenilio peroksido.

Philips Zoom sistema skleidžia tokio bangos ilgio šviesą ir tokios koncentracijos, kuri yra optimali balinimo gelio efektyviam aktyvavimui. Taigi aktyvuojant LED lempai vandenilio peroksido molekulė efektyviau prasiskverbia į danties paviršių, taip sukeldama pigmento molekules skilimą ir danties spalvos pokytį.

Mėlynos spalvos spektras, kuri išskiria Philips Zoom speed lempa yra saugus danties audiniams, jis sukelia mažesnius temperatūros pokyčius pulpos kameroje, ko pasiekoje pacientai nepatiria jokio dantų jautrumo ar dilgčiojimo, kuris gali lydėti balinimo procedūros metu.

Kaip vyksta ofisinis dantų balinimas?

Ofisinis dantų balinimas, dar kitaip – kabinetinis dantų balinimas yra atliekamas prižiūrint burnos priežiūros specialistui.

 1. Specialistas įvertina ar ofisinis dantų balinimas bus saugus ir efektyvus, nustato pradinį dantų atspalvį.
 2. Pirmiausia specialiu apsauginiu geliu yra uždengiamos dantenos, izoliuojami minkštieji burnos audiniai.
 3. Ant balinamų dantų paviršiaus užtepamas gelis, kuriame yra vandenilio peroksido ir kalcio fosfato. Labai svarbus faktas kad vandenilio peroksido koncentracija yra saugi ir atitinka EU reikalavimus.
 4. Po gelio aplikacijos jis yra aktyvuojamas Philips Zoom WhiteSpeed lempos šviesa. Atliekami aktyvavimo 3- 4 gelio aktyvavimo ciklai, kiekvieno trukmė yra 15 min. Taigi pats dantų balinimas užtrunka apie 120 minučių.
 5. Šio aktyvavimo pasiekoje gelyje esanti peroksido molekulė suskyla į aktyvuosius hidroksiradikalus. Reakcijos eigoje taip pat išsiskiria aktyvus deguonis. Šis aktyvus deguonis turi savybę giliai įsiskverbti į danties audinių sluoksnius ir pašalinti net stipriausias ir labiausiai įsisenėjusias dėmes.

Ar Phillips Zoom dantų balinimas yra saugus?

Vienas iš didžiausiu sistemos privalumų yra tai , kad danties emalio paviršių veikia ne tik deguonies molekulės, bet ir į sudėtį įeinančios amorfinio kalcio fosfato molekulės. Jos prasiskverbia į danties audinius padidindami emalio vientisumą ir patvarumą. Kaip tai veikia? Amorfinis kalcio fosfatas užpildo emalio įtrukimus ir nelygumus dėl kalcio ir fosforo jonų priecipitacijos (prisitvirtinimo). Tai leidžia danties paviršiui atgauti natūralų sveiką blizgumą.

Mokslinių tyrimų metu įrodyta, kad balinimo sistemos su kalciu ir amorfiniu kalcio fosfatu nepaveikia paviršinio emalio sluoksnio ir nekeičia dentino kietumo ir ultramorfologijos. Taigi Philips Zoom balinimas yra saugus danties audiniams.

Bene svarbiausias sistemos privalumas, kad pacientai nepatiria jokio dantų jautrumo, nei procedūros metu, nei po jos.

Pasirengimas dantų balinimo procedūrai

Dantys keičia savo spalvą per visą žmogaus gyvenimo procesą, ir to negalima pakeisti. Dantys gali patamsėti valgant įvairius dažančius maisto produktus ir produktus, taip pat rūkant. Tačiau dažnai dantys keičia savo spalvą dėl dantų ligų, dantų ėduonies, dantenų uždegimo ir blogos burnos higienos.

Todėl labai svarbu prieš balinimo procedūrą kad visi dantys būtų sveiki, plombos kokybiškos ir nepralaidžios. Prieš balinant rekomenduojama pakeisti esamus senus pralaidžius užpildus laikinaisiais, kitaip jie gali įgyti visiškai kitokią spalvą ir tapti labai pastebimi. Po balinimo pašalinami laikini užpildai ir sumontuojami nauji, kurie idealiai tinka pagal naują dantų spalvą.

Prieš dantų balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Kuomet yra pašalinamos apnašos ir konkrementai, visi dantų paviršiai yra dantys nupoliruojami. Profesionalios burnos higienos pasiekoje dantys tampa ne tik švaresni ir baltesni, bet pašalinamas apsauginis seilių sluoksnis kuo pasiekoje balinimo efektyvumas padidėja. Profesionalios burnos higienos procedūrą rekomenduojam atlikti ne vėliau nei 2-5 dienos iki procedūros.

Kad įvertinti koks balinimo būdas yra saugiausias ir efektyviausias kiekvienu konkrečiu atveju rekomenduojama burnos priežiūros specialisto konsultacija, kurios metu parinksime tinkamiausią balinimo būdą pagal tai, koks Jūsų gyvenimo būdas, kiek galite skirti laiko ir lėšų.

Dantų priežiūros specialistas taip pat patars, kaip kuo ilgiau išlaikyti dantis baltus. Šiuo tikslu galima naudoti balinimo namuose komplektą bei palaikyti idealią burnos higieną. Jeigu ieškote saugaus ir patikimo dantų balinimo būdo-Philips Zoom balinimas yra būtent Jums!

philips zoom balinimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai yra labai individualų ir priklauso nuo pradinio danties atspalvio, emalio storio, paciento įpročių. Vidutiniškai po procedūros dantys tampa baltesni 8–12 atspalvių, o rezultatas trunka vidutiniškai 3 metus, atsižvelgiant į paciento dantų priežiūrą.

Dantų balinimo kaina Phillips Zoom sistema kainuoja 299€. Į šią kainą papildomai įeina ir kapos palaikymui namuose.

Šiuo metu patys efektyviausi balinimo būdai yra du. Pirmasis yra dantų balinimas lazeriu, o antrasis Phillips Zoom dantų balinimas. Esminis skirtumas tarp jų yra toks, kad dantų balinimui lazeriu yra naudojamas lazerio diodas, o balinimui Phillips Zoom sistema naudojama halogeninė šviesa. Balinimas lazeriu yra jautresnis negu Zoom sistema, taip pat užtrunka ilgiau. Kalbant apie efektyvumą, Zoom sistema dantis balina šiek tiek geriau negu lazeris.

Dantų balinimas kapomis yra atliekamas “Opalescence” arba „ENLIGHTEN“ sistema. Šios dantų balinimo sistemos yra atliekamos savarankiškai namuose, užtrunka apie 2-4 savaites su individualiai paskirtomis dantų balinimo kapomis. Tokių procedūrų kaina yra 180-400€ priklausomai nuo pasirinktos sistemos ir norimo efekto.

Kainoraštis

 • Philips Zoom balinimo procedūra (papildomai įeina ir kapos palaikymui namuose) (būtina nemokama konsultacija prieš procedūrą)299€